CHRASTAVA, ložnice v kovových tónech

REALIZACE 2018

 

„Tmavá ložnice jako doupě pro kvalitní spánek.“

Kovové tóny s elegantním měděným akcentem, který je podpořen detaily retro žárovkového osvětlení v kombinaci s tmavým nábytkem.

 


 

 

„Interiér je navržen ve spolupráci s architektonickou a projektovou kanceláří SIA DESIGN Liberec. Jedná se o minimální bydlení, kde je kladen důraz hlavně na praktičnost a jednoduchost. Hlavní dominantou bytu je malebný výhled na liberecký Ještěd.”

 


V prostoru je použita tapeta s kovovými vlákny a zároveň v kovovém looku. Vlákna dodají tapetě dlouhou životnost a oděruvzdornost. V kombinaci s šedými stěnami působí tajemně a elegantně. Prostor je navržen tak, aby byl elegantní ale zároveň sloužil účelně. Zlaté a měděné prvky dodávají prostoru dynamiku a nádech luxusu, částečně i vzhled hotelového pokoje.

„Osvětlení interiéru je laděno do měděných lesklých materiálů, aby svým designem rozzářily tmavý prostor. Detail vláknové retro žárovky je použit u všech svítidel v místnosti.“

Tmavý nábytek je skvělým doplněním k použitým barevným tónům a materiálům. Silný korpus dodává nábytku masivní vzhled a bytelnost. Čalouněné čelo je výhodné jak akusticky, tak příjemné na dotek, ale zároveň tím do prostoru dostáváme opět eleganci a postel tak opticky vypadá vyšší.


Menu