Tři nejlepší vyhledávače a srovnávače nábytku

3 nejlepší srovnávače a vyhledávače nábytku, josef trakal

Mnoho z vás nerado tráví svůj čas v obchodních domech s nábytkem. Některé z vás ani nebaví nábytek vybírat. Proto vás dneska seznámím s rychlým řešením, které ulehčí spoustu práce a času. Je ale nutné mít na paměti, že služby designéra vám to nikdy nedokáže nahradit!

BIANO.CZ

www.biano.cz

je momentálně největším internetovým vyhledávačem a srovnavačem nábytku na českém trhu. Najdete na něm více než 900 obchodů, nabízí více než 1 000 000 produktů, ze kterých si můžete vybrat. Výběr můžete filtrovat podle toho co hledáte, jakou barvu hledáte nebo jakého výrobce hledáte. Dokonce zde najdete i produkty z IKEA, Bonami, Sika, Sconta a jiných dalších velkých obchodů. Jednou z výhod Biana je i aplikace na telefon, kde můžete hledat inspiraci.

Nevýhoda je, že ji zatím nainstalujete pouze na Iphone. Další výhodou, je že si můžete na portálu založit profil uživatele, který vám pak umožní si ukládat obrázky a inspirace. Díky tomu, se k nim můžete znovu kdykoli vrátit. Součástí webu jsou i takzvané inspirace, nebo-li galerie realizovaných projektů od českých architektů a designérů, které samozřejmě můžete i oslovit, aby vám s interiérem pomohli. V databázi najdete i můj profil. V neposlední řadě tu naleznete i magazín, kde se dočtete mnoho zajímavých rad. Některé jsou dokonce i ode mně.

 

biano, Josef Trakal
inspirační obrázek, zdroj: pinterest.com

 

  Žádný srovnavač vám nikdy nenahradí spolupráci s designérem!

 

FAVI.CZ

www.favi.cz

je založeno na velmi podobném principu jako biano. Sdružuje o něco méně obchodů. Cca 600 internetových + mnoho kamenných obchodů, ale výrazně se od biana neliší. Řekl bych, že je na vás, který portál vám bude více sympatický a ten si pro vyhledávání nábytku do vašeho interiéru vyberete.

 

favi, Josef Trakal
inspirační obrázek, zdroj: pinterest.com

BONAMI.CZ

www.bonami.cz

není srovnavač jako předešlé dva weby. Tento portál jsem do seznamu zařadil, protože je to pro mě velmi příjemný web, kde můžete nalézt spousty inspirací. Bonami se hodně specializuje na skandinávský a industriální styl v interiéru. Můžete si vybrat z produktů od doplňků po celé nábytkové sestavy. Pro ženy tu je i jedna zajímavá záložka, móda a styl.

 

bonami, josef trakal
inspirační obrázek, zdroj: pinterest.com

 

Doufám, že se vám portály budou líbit. Ovšem jak jsem zmínil na začátku článku, designéra a spolupráci s ním vám to nikdy nenahradí. Může to pro vás však být alespoň částečná inspirace.

jana-logo-150x150

Autor: Josef T.
Korektor: Jana B.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho vašim přátelům

Přečtěte si mé další články