Pletené doplňky Verao

Jistě jste zaznamenali, že s příchodem skandinávského stylu se čím dál více do interiéru dostávají i pletené doplňky, nebo dokonce opletené produkty, které máte doma i vy. Napadlo vás  jak na to? V článku vám chci tuto techniku představit díky Věře Outratové, která tuto techniku využila pro své podnikání. Vytvoří vám na zakázku téměř cokoli, co budete požadovat. Podívejte se na doplňky Verao ZDE.

Rozhovor s Verao

Řekněte nám něco o sobě?

Jmenuji se Věra a zabývám se výrobou převážně háčkovaných bytových a módních doplňků, které najdete pod značkou VERAO. Mám ráda módu a bytový design, ale zároveň je pro mne důležitý původ a složení materiálů. Mým cílem je vytvářet nadčasové solitérní kusy.

Kde vznikl nápad zaměřit starých křesel?

Nápad na konkrétní výrobek mi vždy přichází s materiálem, kterých na trhu neustále přibývá.

Na jaké produkty konkrétně se specializujete a tvoříte i zákazníkům tzv. na míru?

Pracuji převážně na objednávku. Zákazník nastíní svoji představu a spolu potom ladíme detaily – jako velikost, tvar, barvu nebo i materiál. Nejvíce populární jsou sedací pufy a kabelky.

Trendy v interiérech se dost mění, snažíte se je sledovat o necháte jimi ovlivňovat svou tvorbu?

Trendy jsou součástí mé práce, nicméně se snažím spíše o nadčasovou tvorbu a současně i praktické dlouhotrvající výrobky. Moje výrobky zapadnou, ale i ozvláštní různé typů interiérů. Zároveň kladu důraz na údržbu a kvalitu. Trendům se snažím nepodřizovat v práci ani v osobním životě.

Jaké materiály jsou pro vaši práci nejdůležitější, a jaké jsou vám nejbližší? Z čeho tvoříte?

Vždy pokud to situace umožní sáhnu po přírodním materiálu jako je bavlna nebo hovězí kůže. Vybírám si ověřené dodavatele a bezpečné materiály vyrobené v Evropě. Část mých dodavatelů má výrobu u nás v ČR.

Jste něčím při výrobě limitována?

Ano, svou vlastní výrobní kapacitou, jelikož nikoho nezaměstnávám a to zejména z důvodu udržení 100% kvality. Manžel mi to často vytýká, ale mě ta práce moc baví a nechci si ji nechat kazit „dohadováním“ se se zaměstnanci.

te nějakou vizi, kam byste se chtěla vyvíjet?

Víte, myslím, že v dnešní době to bez vize nejde, avšak já chci jít zejména konzistentní cestou kvality s rozšiřováním mnou vyráběného sortimentu, nebráním se však ani rozšíření mé činnosti na další interiérové doplňky. Důkazem neustrnutí bylo i spuštění mého e-shopu verao.cz, který jsem si mj. dělala od A-Z sama.

jana-logo-150x150

Autor: Josef T.
Korektor: Jana B.

Líbil se vám článek? Sdílejte ho vašim přátelům

Přečtěte si mé další články

Menu